برنامه‌های طراحی پست اینستاگرام می‌توانند به افزایش کیفیت پست‌های شما کمک کرده و در وقت شما صرفه‌جویی کنند.
اگر از اینستاگرام برای تبلیغات کسب و کار خود استفاده می‌کنید، احتمالاً از مزایای بی شمار استفاده از این پلت فرم رسانه اجتماعی برای ارتباط با مخاطبان هدف و تبلیغ محصولات یا خدمات خود آگاه هستید.
اینستاگرام ابزارهای محدودی را در اختیار بازاریابان قرار می‌دهد . بنابراین، گاهی اوقات شما به کمک نیاز دارید تا طراحی های خلاقانه ایجاد کنید. اینجاست که اپلیکیشن های اینستاگرام وارد می‌شوند.

 

24 برنامه برای طراحی پست اینستاگرام حرفه ای


در مقالات قبلی بهترین نرم افزارها برای طراحی بنر تبلیغاتی را به شما معرفی کردیم اما در این مقاله، ما بهترین برنامه‌ها را برای طراحی پست اینستاگرام گردآوری کرده ایم که به ۴ دسته کلی تقسیم می‌شوند:
نرم افزارهای ویرایش عکس: برنامه هایی که به شما در ویرایش، تغییر اندازه و افزودن فیلترها به عکس‌ها و طراحی مست های اینستاگرام تان کمک می‌کنند.
برنامه های چیدمان و طراحی: این برنامه‌ها به برند شما کمک می‌کنند تا عناصر جالبی مانند کلاژ و گرافیک به آن اضافه کنید.
ابزارهای ویدئویی: این برنامه‌ها نحوه عکس‌برداری، طراحی و ویرایش ویدیوها توسط برند شما را ارتقا می‌دهند.
اپلبکیشن های تعامل با مخاطب، تجزیه و تحلیل داده‌ها: از این برنامه های اینستاگرام برای پیگیری نحوه تعامل برند شما با مخاطبان و نظارت بر عملکرد محتوای خود استفاده کنید.
بیا شروع کنیم!

بهترین برنامه های ویرایش و طراحی پست اینستاگرام

اپلیکیشن ساخت پست اینستاگرام VSCO Android iOS

24 برنامه برای طراحی پست اینستاگرام حرفه ای

منبع: VSCO در فروشگاه اپل
VSCO یکی از اصلی ترین و محبوب ترین برنامه های ویرایش عکس است. در واقع، آنقدر محبوب است که بیش از 205 میلیون پست اینستاگرام دارای هشتگ #VSCO است.
10 فیلتر از پیش تعیین شده رایگان وجود دارد که باعث می‌شود عکس های گرفته شده از گوشی شما طوری به نظر برسند که انگار روی فیلم گرفته شده اند. VSCO همچنین طیف وسیعی از ابزارهای ویرایش عکس را برای کمک به بالا بردن کیفیت پست های اینستاگرام شما ارائه می‌دهد، مانند ابزارهای کنتراست، اشباع، دانه بندی، برش و افکت .
برای دسترسی به بیش از 200 فیلتر از پیش تعیین شده و ابزارهای پیشرفته ویرایش عکسمی توانید از نسخه رایگان این برنامه اینستاگرام ارتقا دهید و عضو VSCO شوید

ویرایشگر پست اینستاگرام آواتان iOS و Android

24 برنامه برای طراحی پست اینستاگرام حرفه ای

ویرایشگر عکس آواتان علاوه بر ارائه افکت‌ها و فیلترها برای قرار دادن روی عکس اصلی شما، روتوش عکس‌ها و ایجاد جلوه‌های سفارشی‌شده برای طراحی پست اینستاگرام را آسان می‌کند. نسخه اصلی این برنامه ویرایش عکس رایگان است، اگرچه گزینه ای برای ویژگی های اضافی یا ابزارهای پیشرفته با خریدهای درون برنامه ای وجود دارد.

ساخت پست با Snapseed

Android iOS

24 برنامه برای طراحی پست اینستاگرام حرفه ای

با استفاده از این برنامه ویرایش عکس اینستاگرام، می‌توانید بر روی فایل های JPG و RAW کار کنید که آن را به ابزاری قدرتمند برای عکاسان حرفه ای تبدیل کرده است.
فراتر از فیلتر کردن عکس های خود با استفاده از تنظیمات از پیش تعیین شده آن، می‌توانید کارهای ویرایش عکس جدی را در Snapseed انجام دهید. 29 ابزار و ویژگی وجود دارد که به شما امکان می‌دهد با حذف عناصر  یا حتی افراد  از عکس، پست های اینستاگرام را ویرایش و طراحی کنید. همچنین می‌توانید هندسه ساختمان‌ها را تنظیم کنید ، از منحنی‌ها برای کنترل روشنایی تصویر خود استفاده کنید و تصاویر را با دقت باورنکردنی افزایش دهید.

ویرایشگر پست اینستاگرام Adobe Lightroom

Android iOS

24 برنامه برای طراحی پست اینستاگرام حرفه ای

محصولات Adobe به خاطر قابلیت های قدرتمند ویرایش عکس خود شناخته شده اند و برنامه Adobe Lightroom Photo Editor نیز از این قاعده مستثنی نیست. با استفاده از ابزارهای ویرایش عکس این برنامه، تصاویر خام را طراحی و ویرایش کنید و با تنظیم رنگ، اشباع، نوردهی، سایه‌ها و موارد دیگر، عکس‌ها را به کیفیتی حرفه ای ارتقا دهید.
فیلترهای از پیش تعیین شده آن را امتحان کنید و از ویرایش هایی که سایر کاربران لایت روم با استفاده از بخش Discover آن انجام داده اند الهام بگیرید. به علاوه، از آموزش های تعاملی برای بهبود مهارت های ویرایش عکس خود بهره ببرید.

طراحی پست اینستاگرام با A Color Story

iOS و Android

24 برنامه برای طراحی پست اینستاگرام حرفه ای

این برنامه ویرایش عکس همه چیز در مورد ایجاد رنگ در عکس های شما است. 20 ابزار ویرایش رایگان و همچنین فیلترها ، جلوه‌ها و تنظیمات از پیش تعیین شده توسط عکاسان و اینفلوئنسرهای حرفه‌ای برای ساخت پست اینستاگرام در آن وجود دارد .
همچنین برخی از ابزارهای ویرایش پیشرفته و ابزار پیش نمایش برنامه ریزی شبکه اینستاگرام آن به شما کمک می‌کند اطمینان حاصل کنید که شبکه اینستاگرام برند شما یکپارچه و منسجم به نظر می‌رسد.

برنامه های چیدمان پست اینستاگرام

اپلیکیشن Instagram Grid Hootsuite دایرکتوری برنامه Hootsuite

24 برنامه برای طراحی پست اینستاگرام حرفه ای

برنامه Instagram Grid به شما این امکان را می‌دهد که یک شبکه از حداکثر نه تصویر ایجاد کنید و آنها را مستقیماً از داشبورد Hootsuite خود در حساب اینستاگرام تان منتشر کنید. می‌توانید طراحی پیج اینستاگرام خود را از قبل برنامه‌ریزی کنید، و زمانی که مخاطبان شما بیشترین فعالیت را در اینستاگرام دارند، پست‌های خود برای حداکثر تعامل در بهترین زمان منتشر کنید.
نکته: گرید اینستاگرام در حال حاضر فقط با حساب های شخصی اینستاگرام کار می‌کند. حساب‌های تجاری هنوز پشتیبانی نمی‌شوند.

برنامه طراحی و برنامه ریزی پست اینستاگرام Layout From Instagram

iOS Android

24 برنامه برای طراحی پست اینستاگرام حرفه ای

با استفاده از این برنامه رایگان اینستاگرام به راحتی کلاژ ایجاد کنید، تا 9 عکس را در ترکیب های مختلف جمع آوری کنید. Layout ایجاد طرح‌بندی‌های مختلف کلاژ ، عماهنگ کردن کلاژ با فیلترها ، افزودن سایر عناصر شخصی‌شده و اشتراک‌گذاری در اینستاگرام را آسان می‌کند. همچنین می‌توانید با استفاده از کتابخانه عکس داخلی برنامه، عکس‌ها را از کتابخانه‌تان انتخاب کنید یا در حین حرکت عکس بگیرید .

اپلیکیشن طراحی پست اینستاگرام designkit iOS

24 برنامه برای طراحی پست اینستاگرام حرفه ای

این برنامه اینستاگرام از سازندگان A Color Story است. از آن برای شخصی سازی و سفارشی کردن محتوا در فید اینستاگرام خود با لایه بندی استیکرها، فونت ها، طرح‌ها و بافت ها روی عکس های تان استفاده کنید.
این برنامه دارای بیش از 60 فونت مختلف ، بیش از 200 طرح کلاژ و بیش از 200 گزینه طراحی است. و براش‌های واقعی و پس‌زمینه‌های مختلف، مانند فلزات، سنگ مرمر و اسپات‌ها را به پست اینستاگرام اضافه کرده و به عکس‌های شما بافت و عمق می‌بخشند.

نرم افزارAppForType برای iOS و Android

24 برنامه برای طراحی پست اینستاگرام حرفه ای

این یکی از بهترین برنامه های اینستاگرام برای عاشقان تایپوگرافی است. علاوه بر ارائه طرح‌ها، قاب‌ها و قالب‌های کلاژ، AppForType دارای 60  فونت متنوعبرای قرار دادن روی عکس برند شما است. چیزی که واقعاً این برنامه طراحی پست اینستاگرام را متمایز می‌کند این است که چگونه می‌توانید از دست خط خود عکس بگیرید و آن را در برنامه آپلود کنید.

برنامه طراحی پست اینستاگرام Unfold برای iOS و Android

24 برنامه برای طراحی پست اینستاگرام حرفه ای

Unfold به شما این امکان را می‌دهد که پست های اینستاگرام خود را مانند یک حرفه ای طراحی کنید. با مجموعه کاملی از قالب  های اماده جای تعجب نیست که چرا سلنا گومز یکی از طرفداران آن است با استفاده از این اپلیکیشن  می‌توانید پست های اینستاگرام زیبایی بسازید که به نظر می‌رسد حرفه‌ای طراحی شده‌اند.
با بیش از 400 قالب قابل سفارشی سازی، و فونت‌ها، استیکرها، فیلترها و افکت‌های انحصاری، Unfold ابزاری عالی برای ایجاد پست‌های زیبا در اینستاگرام است. ناگفته نماند، Unfold همچنین امکان ویرایش پست و استوری اینستاگرام را در برنامه خود ارائه می‌دهد.

برنامه های ویرایش ویدیو اینستاگرام

ویرایشگر ویدیو InShot برای ساخت پست و استوری اینستاگرام

iOS و Android

24 برنامه برای طراحی پست اینستاگرام حرفه ای

این یکی از بهترین برنامه های اینستاگرام برای ویرایش ویدیو است، عمدتاً به این دلیل که بسیار جامع است می‌توانید کلیپ‌های ویدیویی را کوتاه کرده، برش دهید، تقسیم یا ادغام کنید و تنظیماتی مانند روشنایی و اشباع را به آسانی انجام دهید.
به علاوه، این برنامه دارای ویژگی هایی است که مخصوص اینستاگرام است، مانند ساختن ویدیوها به صورت مربع برای نمایش در پست اینستاگرام.

اپلیکیشن Go Pro برای طراحی پست اینستاگرام

iOS و Android

24 برنامه برای طراحی پست اینستاگرام حرفه ای

اگر با استفاده از دوربین GoPro از محتوای ویدیویی حماسی و در فضای باز برای اینستاگرام فیلمبرداری می‌کنید، برنامه GoPro کار شما را بسیار آسان تر می‌کند.
هنگام ضبط فیلم، از تلفن خود برای تنظیم تنظیمات ویدیو یا زمان لپس استفاده کنید و پیش نمایش واضحی از عکس خود دریافت کنید. هنگامی که ویدیوی شما ضبط شد، ویرایش‌هایی مانند ثابت کردن فریم‌های مورد علاقه‌تان ، افکت هایی شبیه به فیلم یا بازی با سرعت ، پرسپکتیو و رنگ را مستقیما در برنامه GoPro انجام دهید.

ویرایشگر ویدئو Magisto

iOS و Android

24 برنامه برای طراحی پست اینستاگرام حرفه ای

این برنامه اینستاگرام یک ابزار ویدئویی با هوش مصنوعی است. Magisto از هوش مصنوعی برای یافتن بهترین و چشم نوازترین بخش های فیلم شما استفاده می‌کند تا ویدیویی ایجاد کند که با مخاطبان ارتباط برقرار کند. همچنین از الگوریتم خود برای ترکیب ویرایش‌ها، افکت‌ها و انتقال‌ها استفاده می‌کند تا کلیپ شما را به سطح پیشرفته ای برساند.

برنامه طراحی پست Clips

iOS

24 برنامه برای طراحی پست اینستاگرام حرفه ای

Clips یک برنامه اینستاگرام است که توسط اپل ساخته شده است که به شما امکان می‌دهد Reel های خود را با ویژگی های عجیب و غریب و چشم نواز زنده کنید. زیرنویس‌های داخلی را به ویدیوهای خود اضافه کنید یا با استیکرها ، شکلک‌ها و موسیقی به ویدیوهای خود جان بخشید . به علاوه، می‌توانید مستقیماً کلیپ‌ها را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.
برای استفاده از این برنامه به آیفون 13، آی‌پد مینی نسل ششم و آی‌پد پرو نسل سوم یا بالاتر نیاز دارید.

اپلیکیشن ساخت پست اینستاگرام FilmoraGo

iOS

24 برنامه برای طراحی پست اینستاگرام حرفه ای

FilmoraGo ابزارهای حرفه ای ویرایش ویدیو را در اختیار شما قرار می‌دهد که حتی برای مبتدی ترین ویرایشگرها نیز به اندازه کافی ساده هستند. از ویژگی های Curve Shifting آن برای ترکیب شتاب و کاهش سرعت در یک کلیپ استفاده کنید. به‌علاوه، ویژگی‌های جدید دوربین AR به شما امکان می‌دهد یک memoji/animoji در برنامه ایجاد کنید، که می‌تواند به Reel یا استوری اینستاگرام بعدی شما اضافه شود.

اپلیکیشن های تحلیلی اینستاگرام

برنامه موبایل Hootsuite

iOS و Android

24 برنامه برای طراحی پست اینستاگرام حرفه ای

برنامه Hootsuite به شما امکان می‌دهد عملکرد انتشار پست و استوری خود را پیگیری کنید و موفقیت خود را در هر شبکه اجتماعی - اینستاگرام، فیس بوک، TikTok، Twitter، LinkedIn، Pinterest و YouTube اندازه گیری کنید.
برنامه Hootsuite بسیاری از معیارهای تجزیه و تحلیل اینستاگرام ، از جمله دسترسی به حساب، نرخ تعامل و رشد فالوور، و همچنین آمار عملکرد دقیق برای هر پست جداگانه را ردیابی می‌کند. شما می‌توانید گزارش های تحلیلی ایجاد کنید و به راحتی  داده های مربوط به اهداف برند خود را با تیم خود و سایر سهامداران به اشتراک بگذارید.
اما Hootsuite چیزی بیش از یک ابزار تجزیه و تحلیل اینستاگرام است. با استفاده از این برنامه، می‌توانید پست‌های اینستاگرام را برنامه‌ریزی کنید تا بعداً منتشر شوند، حتی اگر نمی‌توانید پشت میز خود باشید. به این ترتیب، شما همیشه محتوا را در زمان مناسب برای جذب مخاطب و پر کردن تقویم محتوای رسانه های اجتماعی خود پست می‌کنید . همچنین نظارت بر محتوای اینستاگرام رقبای خود و ردیابی هشتگ‌ها را آسان می‌کند.

نرم افزار تحت وب  Panoramiq Insights

24 برنامه برای طراحی پست اینستاگرام حرفه ای

از این برنامه در کنار Hootsuite استفاده کنید تا تجزیه و تحلیل اینستاگرام خود را یک درجه بالاتر ببرید. Panoramiq Insights توسط Synaptive تجزیه و تحلیل های دقیقی را برای حساب اینستاگرام شما ارائه می‌دهد، از جمله جمعیت شناسی فالوورها ، بازدیدها ، فالوورهای جدید ، بازدیدهای پروفایل و کلیک روی لینک .
و اگر شرکت شما بیش از یک حساب اینستاگرام داشته باشد، این برنامه می‌تواند تجزیه و تحلیل دو حساب را ردیابی کند. نتایجی را که برنامه گردآوری کرده است با خروجی گرفتن به صورت گزارش های تحلیلی  اکسل یا فایل PDF به اشتراک بگذارید.

Command for Instagram در App Store برای تحلیل بازخورد پست اینستاگرام

iOS

24 برنامه برای طراحی پست اینستاگرام حرفه ای

Command مجموعه ای از معیارهای منحصر به فرد را ارائه می‌دهد و مهم ترین آمار برند شما را هر روز به اشتراک می‌گذارد. همچنین یک کارت گزارش تولید می‌کند که همه چیز را از تعداد فالوورهای شما تا تعداد دفعات پست اینستاگرام تان را رتبه بندی می‌کند. همچنین می‌توانید توصیه های هشتگ و کپشن، پشتیبانی از نوشتن کپشن، و توصیه هایی در مورد بهترین هشتگ‌ها برای محتوای خود دریافت کنید.

هشتگ های پرطرفدار توسط StatStory برای iOS و Android

24 برنامه برای طراحی پست اینستاگرام حرفه ای

افزودن هشتگ به پست‌های اینستاگرام یک راه عالی برای افزایش تعامل مخاطبان است. این برنامه اینستاگرام از استراتژی هشتگ برند شما پشتیبانی می‌کند و به شما کمک می‌کند تا هشتگ های محبوب را بگنجانید. همچنین از الگوریتمی برای یافتن هشتگ‌های مرتبط با برند شما استفاده می‌کند و ترکیبی از هشتگ‌های محبوب را برای کمک به شما برای دستیابی به مخاطبان گسترده توصیه می‌کند.

نرم افزار Clean it Up

iOS

24 برنامه برای طراحی پست اینستاگرام حرفه ای

اگر متوجه کامنت‌های اسپم زیادی می‌شوید یا می‌خواهید بررسی کنید که نام تجاری شما با کدام حساب‌های اینستاگرام تعامل دارد، این یکی از بهترین برنامه‌های اینستاگرام برای پاک کردن لیست فالوورها و کاهش آن نظرات است.
با یک ضربه، این برنامه لیست فالوورهای شما را به طور انبوه پاک می‌کند، حساب‌های ربات یا فالوورهای غیرفعال را مسدود می‌کند، محتوای تکراری را حذف می‌کند ، پست‌های انبوه را حذف می‌کند و لایک می‌کند.

برنامه های تعامل اینستاگرام

Hootsuite Boost

24 برنامه برای طراحی پست اینستاگرام حرفه ای

اگر به دنبال دریافت بازخورد بیشتر از پست‌های اینستاگرام خود هستید، Hootsuite Boost می‌تواند به شما کمک کند. با استفاده از این برنامه اینستاگرام، می‌توانید از بودجه تبلیغاتی خود برای کمک به انتشار پست‌های فیس‌بوک با بهترین عملکرد برای افراد بیشتری استفاده کنید.
با استفاده از عملکرد Single Post Boosting، پست‌های تکی را تقویت کنید یا برای تقویت خودکار پست‌هایی که اهداف عملکرد یا معیارهای کمپین خاصی را برآورده می‌کنند ، Boosting خودکار را انتخاب کنید.
Boost همچنین ردیابی عملکرد پست های تقویت شده شما را آسان می‌کند تا بتوانید عملکرد آنها را مشاهده کنید و در صورت نیاز تنظیمات را انجام دهید.

Lately.ai Hootsuite

24 برنامه برای طراحی پست اینستاگرام حرفه ای

Lately.ai یک ابزار هوش مصنوعی است که پست های رسانه های اجتماعی را برای شما می‌نویسد . این کار را با مطالعه تجزیه و تحلیل هر حساب اجتماعی که به Hootsuite متصل کرده اید انجام می‌دهد. سپس، از یادگیری ماشینی برای درک سبک نوشتاری شما و ایجاد مدلی بر اساس آن اطلاعات استفاده می‌کند. سپس آن مدل را برای نوشتن پست های شما اعمال می‌کند. Lately.ai می‌تواند به شما کمک کند تا مخاطبان خود را با کپشن هایی که به‌صورت سفارشی ایجاد می‌شود و باعث ایجاد تعامل می‌شود، گسترش دهید .

Repost for instagram

iOS

24 برنامه برای طراحی پست اینستاگرام حرفه ای

آیا تا به حال پستی در اینستاگرام دیده اید که بخواهید آن را در فید خود به اشتراک بگذارید؟ Repost for instagram به شما امکان می‌دهد این کار را انجام دهید! این برنامه به شما امکان می‌دهد تصاویر و ویدیوهای دیگر کاربران را مجدداً ارسال کنید و در عین حال به سازنده اصلی اعتبار دهید. حتی می‌توانید نظرات خود را قبل از اشتراک گذاری اضافه کنید. این برنامه اینستاگرام می‌تواند به شما کمک کند تا به مجموعه جدیدی از فالوورهایی که ممکن است به محتوای شما علاقه مند باشند، دسترسی پیدا کنید.
حضور اینستاگرام خود را در کنار سایر کانال های اجتماعی خود مدیریت کنید و با استفاده از Hootsuite در زمان خود صرفه جویی کنید. از یک داشبورد، می‌توانید پست‌ها را زمان‌بندی و منتشر کنید، مخاطبان را درگیر کنید و عملکرد خود را اندازه‌گیری کنید. 

ساخت پست اینستاگرام با ابزار طراحی آنلاین دومینگو

اگر از کار با اپلیکیشن‌ها خسته شده اید و به دنبال یک نرم افزار تحت وب می‌گردید، ابزار طراحی تحت وب دومینگو بهترین انتخاب شما است. فقط کافی است به صورت رایگان در اپلیکیشن آن ثبت نام کنید و به صدها قالب اماده، فونت، عکس و استیکر برای طراحی پست و استوری و بنر تبلیغاتی اینستاگرام دسترسی داشته باشید.

ساخت آنلاین بنر، کارت‌ویزیت و استوری

نظرات کاربران

هنوز نظری درج نشده است. اولین نفری باشید که کامنت می گذارید