وقتی در اینستاگرام هستید می‌توانید استوری های اینستاگرام افراد را مشاهده کنید، اما اگر به دلایلی به اینترنت دسترسی نداشته باشید یا بخواهید استوری های اینستاگرام خود یا دیگران را دانلود کنید، چه می‌شود؟
گاهی اوقات شما یک برند رقیب دارید و هرچه اطلاعات بیشتری از آنها جمع آوری کنید، بهتر می‌توانید کمپین های آینده خود را برای رقابت با آنها شکل دهید. برای این کار نیاز به دانلود استوری اینستاگرام آنها دارید. 
گاهی اوقات نیز ممکن است یک استوری انقدر برایتان جذاب باشد که بخواهید آن را در گالری گوشی خود داشته باشید.
دلیلش هرچه که باشد، بیایید بهترین برنامه‌های مناسب برای دانلود استوری اینستاگرام را بررسی کنیم تا بتوانید به راحتی آنها را دانلود و ذخیره کنید و دیگر هرگز استوری اینستاگرام دیگری را از دست ندهید.

 

11 بهترین برنامه ذخیره‌کننده استوری اینستاگرام در سال 2022

 

بهترین برنامه‌ها برای دانلود استوری اینستاگرام ۲۰۲۲

1. دانلود استوری اینستاگرام با برنامه Glassagram!

گلساگرام، دانلود استوری های اینستاگرام را بسیار آسان می‌کند، به طوری که می‌توانید آنها را در یک آرشیو آفلاین ذخیره کنید و به شما امکان می‌دهد هر زمان که بخواهید استوری های اینستاگرام را مشاهده کنید.
گلسگرام یک نرم افزار آنلاین است که دانلود هر نوع محتوای اینستاگرام اعم از ویدیو، استوری اینستاگرام یا پست اینستاگرام را برای شما بسیار آسان می‌کند.
این اپلیکیشن به شما کمک کند تا این کار را کاملاً ناشناس انجام دهید، به طوری که دیگر نگران کشف محتوای ویدیویی توسط صاحب ویدیوها نباشید.
یکی دیگر از مزایای این نرم افزار برای دانلود استوری اینستاگرام این است که می‌توانید اکانت های خصوصی اینستاگرام را مشاهده کنید و می‌توانید این کار را به صورت ناشناس انجام دهید و همچنین می‌توانید استوری های اینستاگرام را مشاهده کنید، بدون اینکه تعداد بازدید شما به لیست اضافه شود.

2. دانلود استوری اینستا با اپلیکیشن 4kdownload

11 بهترین برنامه ذخیره‌کننده استوری اینستاگرام در سال 2022

اگر می‌خواهید بتوانید استوری‌های اینستاگرام را دانلود و ذخیره کنید، 4KDOWNLOAD واقعاً خوب است، چون فقط مختص دانلود محتوا  از اینستاگرام نیست، بلکه می‌توانید محتوا را از TikTok و حتی YouTube بارگیری کنید.
همچنین می‌توانید استوری‌های اینستاگرام را به فرمت‌های مختلف تبدیل کنید.
این وب‌سایت ساده واقعاً برای ذخیره کردن استوری‌های اینستاگرام، بلکه برای دسته‌بندی ویژگی‌های آن‌ها بسیار خوب است، به این معنی که می‌توانید هم زمان روی اینستاگرام تمرکز کنید، یا پروفایل خود را گسترش دهید، و یوتیوب و تیک‌تاک را نیز به طور همزمان به آن اضافه کنید.
عملکرد اصلی برنامه، کاملاً رایگان است و همیشه رایگان می‌ماند.
با این حال، اگر می‌خواهید از ویژگی های پیشرفته آنها حداکثر استفاده را ببرید، باید هزینه اشتراک را بپردازید.

3. دانلود استوری اینستا با نرم افزار Snapdownloader

11 بهترین برنامه ذخیره‌کننده استوری اینستاگرام در سال 2022

Snapdownloader به عنوان یک برنامه برای دانلود استوری اینستاگرام واقعا مفید است اگر می‌خواهید بتوانید استوری های اینستاگرام را برای مک یا ویندوز دانلود کنید، هر سیستمی که در حال حاضر با آن کار می‌کنید با این برنانه سازگار است.
در عین حال، می‌توانید در مورد تحقیقات بازار برندتان دامنه خود را گسترش دهید و  نه تنها از اینستاگرام، بلکه از فیس‌بوک، توییتر و موارد دیگر، داده‌ها را جمع‌آوری کنید.
می‌توانید از دانلود رایگان آن‌ها که دارای ویژگی‌های محدودی است، نهایت استفاده را ببرید، یا می‌توانید با خرید اشتراک ویژگی های بیشتری را در اختیار داشته باشید.
نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که این برنامه از بیش از 200 مشتری، رتبه پنج ستاره گرفته و از وضوح تصویر باکیفیت پس از دانلود پشتیبانی می‌کند تا بتوانید تمام استوری های متحرک اینستاگرام خود را در قالب بسیار باکیفیتی ذخیره کنید.
همچنین اگر می‌خواهید با MP3 یا حتی MP4 کار کنید، می‌توانید استوری های اینستاگرام خود را به فرمت های دیگر نیز تبدیل کنید.
اگر به هر دلیلی می‌خواهید ویدیوهای اینستاگرام را ویرایش کنید، در این نرم افزار یک ابزار ویرایش ویدیو نیز وجود دارد.

4. دانلود استوری اینستاگرام با اپلیکیشن ITubeGo

11 بهترین برنامه ذخیره‌کننده استوری اینستاگرام در سال 2022

همانطور که ممکن است حدس بزنید ITubeGo یک برنامه مناسب برای دانلود استوری اینستاگرام است که حتی می‌تواند در مورد دانلود ویدیوهای یوتیوب نیز به شما کمک کند، بنابراین، فریب نام آن را نخورید، این نرم افزار قطعا می‌تواند برای دانلود استوری های اینستاگرام به شما کمک کند.
سازندگان برنامه می‌گویند که تمرکز خود را بر کمک به مشتریان خود در زمینه تبدیل ویدیو و صدا و دانلود انواع فرمت‌ها دارند، به طوری که شما می‌توانید به راحتی استوری های اینستاگرام خود را دسته بندی کنید و می‌توانید آنچه را که دانلود می‌کنید انتخاب و ذخیره کنید.
آنها شما را در یک فرآیند گام به گام با نحوه کار برنامه و اینکه چگونه می‌توانید استوری های اینستاگرام خود را به راحتی دانلود کنید، آشنا می‌کنند و همچنین امنیت 100٪ را تضمین می‌کنند، به این معنی که اطلاعات شخصی و امنیت شخصی شما از بین نمی رود. 
در صورت نیاز، می‌توانید از پشتیبانی مشتری آنها نیز نهایت استفاده را ببرید، که هر زمان که به آن نیاز داشته باشید نیز در دسترس است.

5. دانلود استوری های اینستاگرام با نرم افزار InStore

11 بهترین برنامه ذخیره‌کننده استوری اینستاگرام در سال 2022

اگر می‌خواهید بتوانید استوری‌های اینستاگرام را از یک برنامه بسیار محبوب دانلود کنید، Instore بهترین گزینه است.
این برنامه به شما کمک می‌کند استوری‌ها را در گوشی خود ذخیره کنید و از قابلیت اشتراک گذاری اینستاگرام نهایت استفاده را ببرید.
هنگامی که دانلود یک فایل را به پایان رسید، می‌توانید آن را باز کنید، و هشتگ های مرتبط با پست را اضافه کنید و حتی ویدیو یا استوری را از گالری گوشی خود به اشتراک بگذارید.
می‌توانید اندازه هر عکسی را که می‌خواهید تغییر دهید، و همچنین می‌توانید هشتگ‌های مرتبط را بر اساس جایگاه خود ایجاد کنید.

6. دانلود ویدیوهای اینستاگرام با برنامه Video Downloader for Instagram

11 بهترین برنامه ذخیره‌کننده استوری اینستاگرام در سال 2022

برنامه دانلود استوری اینستاگرام بعدی در لیست ما از نظر داشتن یک رابط کاربری ساده و آسان واقعاً ایده ال است، اما وقتی صحبت از ویژگی‌های آن‌ها می‌شود، بسیار کاربردی هستند.
با این حال، اگر به تازگی به دنیای ذخیره‌سازی استوری‌های اینستاگرام وارد شده اید، فکر می‌کنیم که این برنامه بیشتر از سایر گزینه‌های موجود به شما کمک می‌کند.
این اپلیکشن شامل یک باکس متنی است که باید URL استوری اینستاگرام کپی شده را در آن جایگذاری کنید، و به جای دانلود فایل های شما در پس زمینه، وضعیت دانلود را به صورت فوری نمایش می‌دهند.
به این ترتیب، لازم نیست تعجب کنید که چقدر طول می‌کشد تا استوری های اینستاگرام شما ذخیره شود. این نرم افزار با iOS و Android سازگار است، و ما فکر می‌کنیم که آنها از پشتیبانی مشتری بسیار شگفت انگیزی نیز برخوردار هستند.

7. دانلود استوری با Insta Downloader

11 بهترین برنامه ذخیره‌کننده استوری اینستاگرام در سال 2022

Insta Downloader یک نرم افزار دانلود استوری اینستاگرام است که اگر می‌خواهید بتوانید استوری‌های اینستاگرام خود را به راحتی در تلفن تان ذخیره کنید، واقعا کاربردی است. این اپلیکیشن با iOS یا Android، کاملا سازگار است.
قرار است کل استوری را برای شما دانلود کند، به این معنی که شامل صوت، متن و هر چیز دیگری می‌شود.
برخلاف برخی دیگر از ذخیره‌کننده‌های استوری اینستاگرام، این برنامه می‌تواند به شما در دانلود همزمان بیش از یک استوری اینستاگرام کمک کنند، و حتی می‌توانید فیلم‌ها و عکس‌ها را از نمایه یک کاربر نیز دانلود کنید.
فقط بدانید که برای استفاده حداکثری از این برنامه باید وارد اینستاگرام شوید، اما هنگام ورود پروفایل های اینستاگرام مورد علاقه شما را به خاطر می‌آورد تا مجبور نباشید هر بار یوزرنیم و پسورد خود را وارد کنید.

8. دانلود استوری اینستاگرام با اپلیکیشن FastSave

11 بهترین برنامه ذخیره‌کننده استوری اینستاگرام در سال 2022

اگر می‌خواهید بتوانید از یک برنامه دانلود استوری‌های اینستاگرام حداکثر استفاده را ببرید، FastSave مفید است، که به شما اجازه می‌دهد حتی بتوانید محتوا را از توییتر، DailyMotion و موارد دیگر دانلود کنید.
شما یک دکمه دانلود را در داشبورد آنها خواهید دید، و پس از انتخاب آن، لیستی از محتواهای رسانه ای که در صفحه ای که با آنها به اشتراک گذاشته اید موجود است به شما نشان داده می‌شود تا بتوانید محتوای مورد نظر خود را علامت بزنیدتا برای شما دانلود کند.
هنگامی که فایل های موردنظر خود را انتخاب کردید، می‌توانید دوباره بر روی دکمه دانلود ضربه بزنید.
بهترین بخش این است که برای استفاده حداکثری از این برنامه نیازی به ورود به اینستاگرام ندارید و قبل از دانلود استوری های اینستاگرام مورد علاقه خود، حتی می‌توانید نام فایل های اصلی را تغییر دهید.

9. برنامه دانلود استوری اینستاگرام Reels Downloader

11 بهترین برنامه ذخیره‌کننده استوری اینستاگرام در سال 2022

ذخیره‌کننده استوری اینستاگرام بعدی در لیست ما به‌طور خاص برای دانلود Reels اینستاگرام و امکان ذخیره Status واتس‌اپ در گوشی‌ها ساخته شده است، اما به‌طور کلی، از انواع فایل‌هایی که در برنامه اشتراک‌گذاری عکس به اشتراک گذاشته می‌شوند نیز پشتیبانی می‌کند.
هر بار که URL یک پست یا استوری اینستاگرام را کپی می‌کنید، یک اعلان به شما نشان می‌دهد و آن را به طور خودکار برای شما در رابط قرار می‌دهد.
شما باید دکمه دانلود را انتخاب کنید تا شروع به دانلود فایل کند.

10. دانلود نرم افزار دانلود استوری اینستا Insget

11 بهترین برنامه ذخیره‌کننده استوری اینستاگرام در سال 2022

Insget یکی دیگر از ذخیره‌کننده‌های استوری اینستاگرام است که انتخاب کیفیت استوری اینستاگرامی که دانلود می‌کنید را برای شما آسان می‌کند و حتی تاریخچه دانلود خود را پاک می‌کند.
تنها نقطه ضعف این برنامه این است که تبلیغات زیادی را به شما نشان می‌دهد، بنابراین اگر شما جزو افرادی هستید که قرار است از این موضوع عصبانی شوید، ممکن است نخواهید از آنها استفاده کنید.
تنها کاری که باید انجام دهید این است که URL استوری اینستاگرامی را که می‌خواهید دانلود کنید کپی کرده و سپس دکمه دانلود را انتخاب کنید.
وقتی فایل را دانلود کردید، می‌توانید متن و هشتگ هایی که در استوری اینستاگرام می‌بینید را کپی کنید.
یک نسخه رایگان از این برنامه در دسترس است، اما با نسخه رایگان فقط می‌توانید تصاویر و ویدیوها را ذخیره کنید.

11. اپلیکیشن دانلود استوری Story Saver for Instagram

11 بهترین برنامه ذخیره‌کننده استوری اینستاگرام در سال 2022

اگر می‌خواهید بتوانید به استوری خاصی برای دانلود دسترسی داشته باشید، ذخیره‌کننده استوری اینستاگرام بعدی در لیست ما واقعاً خوب است اما فقط در صورت ورود و ثبت نام می‌توانید به آن دسترسی پیدا کنید.
پس از ورود به سیستم، می‌توانید پروفایل اینستاگرام هر کاربری را باز کنید و برنامه قرار است لیستی از استوری هایی را که صاحب پروفایل ایجاد کرده است به شما نشان دهد.
این کار انتخاب استوری های اینستاگرامی که می‌خواهید ذخیره کنید را برای شما بسیار آسان می‌کند و سپس می‌توانید دکمه دانلود را برای شروع دانلود آنها انتخاب کنید.

سوالات متداول

استوری سیور اینستاگرام چیست؟

ذخیره‌کننده استوری اینستاگرام برنامه‌ای است که می‌تواند به شما کمک کند تمام استوری‌های مورد علاقه اینستاگرام خود را روی رایانه یا گوشی هوشمند خود ذخیره کنید.
تنها کاری که باید انجام دهید این است که URL استوری اینستاگرام را با آنها به اشتراک بگذارید و آنها می‌توانند روند دانلود را برای شما شروع کنند.

آیا می‌توانم استوری اینستاگرام را رایگان دانلود کنم؟

بسیاری از برنامه‌هایی که در بالا به معرفی کردیم، امکان استفاده از نسخه رایگان را برای دانلود استوری اینستاگرام را به شما می‌دهند، اما فقط بدانید که در مورد ویژگی‌هایی که می‌توانید به آنها دسترسی داشته باشید، محدودیت خواهید داشت.
بنابراین، اگر می‌خواهید از ویژگی‌های پیشرفته نهایت استفاده را ببرید تا همه استوری‌های مورد علاقه اینستاگرام خود را دانلود کنید، باید برای یکی از اشتراک‌های پولی آن‌ها ثبت‌نام کنید.

چرا باید از استوری های اینستاگرام را دانلود کنم؟

همانطور که قبلاً به طور خلاصه در مورد آن صحبت کرده ایم، دلایل مختلفی وجود دارد که می‌توانیم به این فکر کنیم که چرا ممکن است بخواهید استوری های اینستاگرام را ذخیره کنید.
جدا از اینکه می‌توانیم برای تحقیقات بازار این کار را انجام دهید و از کارهایی که فرزندانتان در اینستاگرام انجام می‌دهند آگاه باشید، اگر نمی‌خواهید شخصی که استوری‌های اینستاگرام را منتشر کرده متوجه نشود که شما در حال مشاهده استوری های اینستاگرام آنها هستید، استفاده از این برنانه‌ها گزینه خوبی است.

جمع بندی

استفاده از یک برنامه دانلود استوری برای ذخیره تمام استوری‌های مورد علاقه تان در اینستاگرام به خصوص اگر می‌خواهید بتوانید آنها را با خود همراه داشته باشید، ایده خوبی است. به این ترتیب هر بار که بخواهید آن‌ها را ببینید، مجبور نیستید وارد اینستاگرام شوید.
اگر می‌خواهید استوری های خیره کننده ای بسازید که کاربران دیگر به دنبال دانلود کردن آن باشند می‌توانید از قالب های آماده و ابزارهای طراحی نرم افزار دومینگو استفاده کنید.
ثبت نام در این برنامه کاملا رایگان است و امکانات فوق العاده ای را برای ساخت پست و استوری، بنر تبلیغاتی و سایر محتواهای تصویری در اختیار شما قرار می‌دهد.

ساخت آنلاین بنر، کارت‌ویزیت و استوری

نظرات کاربران

هنوز نظری درج نشده است. اولین نفری باشید که کامنت می گذارید